Miot P

to maluszki urodzone 16-04-2019r.  Szczeniaki z tego miotu będą gotowe do zamieszkania z nowymi opiekunami w pierwszej połowie czerwca 2019r. -  po ukończeniu 7 tygodni.

 

Rodzice szczeniąt

Status szczeniaka

 

Obserwacja

obserwujemy jak nasz maluszek się rozwija.

Wolny

szczeniak jest wolny, można go wstępnie zarezerwować.

Wstępna rezerwacja

jest to rezerwacja tymczasowa - czekamy 3 dni na zaliczkę za szczeniaka.

Rezerwacja

szczeniak jest zarezerwowany i czeka na swoich nowych właścicieli, którzy zabiorą go do nowego domku, szczeniak jest zaliczkowany.

Zostaje w hodowli

ten szczeniak zostaje w hodowli i nie można go zarezerwować.

W nowym domu

ten szczeniak jest już w nowym domu z nowymi właścicielami.

Przeznaczenie szczeniaka

 

Hodowlano/wystawowy

szczeniak rokuje na psa wystawowo-hodowlanego.

Szczeniak ze statusem hodowlano/wystawowy również może być zakupiony ,,do kochania" - nowy opiekun nie ma obowiązku wystawiania psa na wystawach. Używanie psa/suki do rozrodu jest dopuszczalne tylko i wyłącznie po rejestracji psa/suki w ZWKP (Związku Kynologicznym w Polsce) oraz uzyskaniu uprawnień hodowlanych.

 

Pet

szczeniak został zakwalifikowany przez hodowcę jako szczeniak,,do kochania". Pies/suczka ze statusem ,,pet" nie może być wykorzystywana/wykorzystywany do reprodukcji i rozrodu.


Zadatek na psa, który nie zostanie odebrany z hodowli w ustalonym terminie przepada.


Szczeniaki opuszczają hodowlę po ukończeniu 7 tygodni. Przebywanie szczeniaka przy matce, wśród rodzeństwa do momentu ukończenia 7 tygodni jest niezbędne dla zdrowia, właściwego rozwoju, socjalizacji i psychiki szczeniąt. Maluch opuszczając hodowlę otrzymuje metrykę wydaną przez Związek Kynologiczny w Polsce, książeczkę zdrowia z wszystkimi aktualnymi szczepieniami i odrobaczeniami, informację o żywieniu, pielęgnacji szczeniaka oraz wyprawkę. Nie sprzedajemy szczeniąt bez rodowodu.