Miot O

to jedynaczek urodzony 10-04-2019r., piesek będzie gotowy do zamieszkania z nowymi opiekunami pierwszej połowie czerwca 2019r.

 

Rodzice szczeniąt

Status szczeniaka

 

Obserwacja

obserwujemy jak nasz maluszek się rozwija.

Wolny

szczeniak jest wolny, można go wstępnie zarezerwować.

Wstępna rezerwacja

jest to rezerwacja tymczasowa - czekamy 3 dni na zaliczkę za szczeniaka.

Rezerwacja

szczeniak jest zarezerwowany i czeka na swoich nowych właścicieli, którzy zabiorą go do nowego domku, szczeniak jest zaliczkowany.

Zostaje w hodowli

ten szczeniak zostaje w hodowli i nie można go zarezerwować.

W nowym domu

ten szczeniak jest już w nowym domu z nowymi właścicielami.

Przeznaczenie szczeniaka

 

Hodowlano/wystawowy

szczeniak rokuje na psa wystawowo-hodowlanego.

Szczeniak ze statusem hodowlano/wystawowy również może być zakupiony ,,do kochania" - nowy opiekun nie ma obowiązku wystawiania psa na wystawach. Używanie psa/suki do rozrodu jest dopuszczalne tylko i wyłącznie po rejestracji psa/suki w ZWKP (Związku Kynologicznym w Polsce) oraz uzyskaniu uprawnień hodowlanych.

 

Pet

szczeniak został zakwalifikowany przez hodowcę jako szczeniak,,do kochania". Pies/suczka ze statusem ,,pet" nie może być wykorzystywana/wykorzystywany do reprodukcji i rozrodu.


Zadatek na psa, który nie zostanie odebrany z hodowli w ustalonym terminie przepada.


Szczeniaki opuszczają hodowlę po ukończeniu 7 tygodni. Przebywanie szczeniaka przy matce, wśród rodzeństwa do momentu ukończenia 7 tygodni jest niezbędne dla zdrowia, właściwego rozwoju, socjalizacji i psychiki szczeniąt. Maluch opuszczając hodowlę otrzymuje metrykę wydaną przez Związek Kynologiczny w Polsce, książeczkę zdrowia z wszystkimi aktualnymi szczepieniami i odrobaczeniami, informację o żywieniu, pielęgnacji szczeniaka oraz wyprawkę. Nie sprzedajemy szczeniąt bez rodowodu.